1. בית
  2. מדיניות ופרקטיקות
  3. הודעה בדבר מניעת תרמית

הודעה בדבר מניעת תרמית

כיצד אנו פועלים לשמירה על בטיחותך

כבר קרוב ל-175 שנים, פרוקטר אנד גמבל נוגעת בחיי אנשים ומשפרת אותם, באמצעות מוצרים איכותיים, מוכרים ומעוררי אמון. לכן אמון הצרכנים במוצרינו ובשם שלנו חשוב לנו ביותר.

כאשר אנשים מנסים להשתמש בשמנו על מנת לרמות, אנו מוטרדים מאוד ביחס לצרכנים שלנו. אם נראה לך שקיבלת פנייה מזויפת המתיימרת להיות מפרוקטר אנד גמבל, נבקשך ליצור עמנו קשר . אם נפלת קרבן לתרמית, נבקשך להגיש תלונה למשטרה או לרשות החוק הרלוונטית. להלן כמה דוגמאות לתרמיות שיסייעו לך להיות מודע לאפשרות זו.

איש מדבר בטלפון כשהוא יושב מול מחשב.גניבת זהות (פישינג)

יש אנשים המנסים להשיג מידע פיננסי אישי מצרכנים באמצעות רמיזות על אירוע מצער העלול להתרחש, או הזדמנות אשר אתם עלולים להחמיץ, כגון פרס כספי, אם לא תמסרו באופן מיידי את המידע האישי שלכם. אין למסור מידע פיננסי לשום אדם המתקשר אליכם בטלפון או בדוא"ל. אלא אם אתם יזמתם את הפנייה, עליכם להמנע מלמסור מידע אישי, לרבות מספר תעודת זהות, מספר חשבון בנק, מספר כרטיס אשראי או סיסמאות בטלפון, בדוא"ל או באינטרנט.

פרוקטר אנד גמבל אינה מתקשרת לאנשים לבקש מהם מידע אישי. לעולם לא נשלח לכם דוא"ל ולא נתקשר אליכם בטענה שאיבדנו את המידע עליכם ונו צריכים לעדכן אותו מחדש. אם אינכם בטוחים האם הפנייה שקיבלתם היא לגיטימית או תרמית, היכנסו לאתר החברה באמצעות הקלדה של כתובת האתר ולא באמצעות לינק שהיה כלול בפניית הדוא"ל. בכל מקרה של ספק עדיף להתקשר ישירות לפרוקטר אנד גמבל.

גיוס עובדים

ישנם אנשים העשויים להשתמש בשם של P&G או בסימנים מסחריים שלנו בהודעות דוא"ל ובאתרי אינטרנט במטרה לגרום למחפשי עבודה לשלם להם כספים או עמלות, כגון דמי השמה או דמי טיפול באישורי הגירה. פרוקטר אנד גמבל אינה נעזרת בסוכנויות לגיוס כוח אדם או סוכנויות השמה הגובות ממחפשי עבודה תשלום מראש מכל סוג שהוא.

למידע נוסף על משרות וקריירה ב- P&G

לעתים פרוקטר אנד גמבל עשויה להיעזר בסוכנויות גיוס או השמה לאיתור מועמדים למשרות ספציפיות ב-P&G. במקרים אלו, אם קיבלתם פנייה מסוכנות לגיטימית לגיוס עובדים או השמה, אתם כמחפשי עבודה לא תתבקשו לשלם דבר.

תרמיות אחרות

יותר ויותר גורמים שמטרתם להוליך שולל משתמשים בהעברות כספים אלקטרוניות כשיטת תשלום עבור תרמיות צרכניות שונות. פרוקטר אנד גמבל לעולם אינה שולחת המחאות ובמקביל מבקשת מאנשים להחזיר לה חלק מהסכום באמצעות העברה אלקטרונית או שירות העברת מזומנים. בנוסף, פרוקטר אנד גמבל לעולם אינה מצרפת אנשים למבצעים כגון תחרויות, הגרלות או חלוקת מוצרים ללא קבלת הסכמה מפורשת לכך מהצרכן. אם זכיתם במוצר קידום מכירות של פרוקטר אנד גמבל החברה לא תדרוש מכם כל תשלום על משלוח הפרס או המוצר אליכם.

מידע נוסף

הסכמה לשימוש בעוגיות