1. בית
  2. הגישה שלנו
  3. פיתוח מנהיגות

פיתוח מנהיגות

המנהיגים של היום ומחר

האנשים שלנו הם המקור ליתרון התחרותי שלנו. הצלחתנו תלויה אך ורק באיכות העובדים המוכשרים שאנו מגייסים לחברה. אנו מקדמים את עובדינו לצמוח ולהתקדם בתוך החברה ומובילים מסלולי צמיחה ברורים. פיתוח המנהיגים בפרוקטר אנד גמבל הוא משימה פשוטה: אנו ניגשים אליה באותה קפדנות שבה אנו מפתחים מוצרים ושירותים חדשניים ומיישמים את הגישה הזו לפיתוח עובדים בכל רחבי העולם ובכל הדרגים.

גרפיקת מעגל כחול המתאר את פיתוח המנהיגות בפרוקטר אנד גמבל

אנו חולקים מטרה וערכים משותפים

המטרה, הערכים והעקרונות שלנו הם היסודות לפיתוח המנהיגים של פרוקטר אנד גמבל. יחד, אנו פועלים לשפר את חיי הצרכנים בעולם מתוך אמון, יושרה, אחריות, מנהיגות ולהט לנצח.

אנו מגייסים את הטובים ביותר

אנו מתגאים ביכולתנו למשוך ולגייס את העובדים המוכשרים ביותר בתעשייה. אנו משתמשים בתהליך גיוס מוכח הבוחן את האופי, תכונות המנהיגות והמיומנות של המועמדים אותם אנו מאתרים ומגייסים בהתאם למידת התאמתם לתרבות החברה ושאיפותיה.

אנו מאתגרים את עובדינו

אנו מאמינים שבפיתוח מנהיגות, אין תחליף לניסיון מעשי. זו הסיבה שאנו מגדירים תחומי אחריות בעלי משמעות עבור כל עובד משלב מוקדם של העסקתו בחברה, בהתאם לצרכים העסקיים, לחוזקות ולתחומי העניין האישיים. המשימות אצלנו מצריכות שיתוף פעולה, ניהול פרויקטים ועבודה עם לקוחות ובעלי עניין פנימיים וחיצוניים אחרים.

אנו מגייסים, מכשירים ומלמדים

המנהיגים העסקיים שלנו מעורבים באופן פעיל בתהליך הגיוס. המנכ"ל שלנו, הסמנכ"לים ומנהלי התחומים השונים מגייסים עובדים בקמפוסים של האוניברסיטאות ומכשירים אותם בתוכניות הכשרה ניהוליות. המנהלים גם משמשים כמנטורים לעובדים החדשים ומסייעים להם לפתח את הכישורים להובלת עסקים וארגונים גדולים.

אנו מתכננים קריירות

מעבר לעבודה, בפרוקטר אנד גמבל יוצרים התחלה של קריירה. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות ניהול הכשרונות כבר משכבת מנהלי הביניים במטרה ליצור את המיומנות, הגיוון והיכולות הדרושים להוביל במגוון אזורים בעולם. כבר בשלב מוקדם אנחנו מתחילים לטפח עובדים באמצעות משימות מגוונות ומעשירות, שיכינו אותם לתפקידים עתידיים.

אנו לא מפסיקים ללמוד

בנוסף לניסיון הנרכש תוך כדי עבודה, אנו מספקים שפע של הזדמנויות להכשרה טכנית, מקצועית ומנהיגותית. חלק מההכשרות מוצעות באבני הדרך המשמעותיות בקריירה של העובד, למשל עם קבלת האחריות לניהול עובדים נוספים. תכניות למידה רבות נעשות מחוץ למשרדים, בחנויות הקמעונאיות ואפילו בבתי הצרכנים.

מידע נוסף

הסכמה לשימוש בעוגיות