1. בית
  2. הגישה שלנו
  3. גיוון והכלה

גיוון והכלה

מימוש היכולות שלנו

ערכי גיוון והכלה מושרשים עמוק במטרות, בערכים ובעקרונות של פרוקטר אנד גמבל. הם מייצגים את המהות שלנו ואת מה שאנו שואפים להיות.

כל אחד מעובדי פרוקטר אנד גמבל מוכשר בדרכו שלו. מעבר להבדלים הניכרים לעין, כל אחד מאיתנו מגיע עם מסורת, ניסיון אישי ונקודת מבט שונים. זו הסיבה שבעולמנו המשותף, רק הגיוני שנשמח, בכל יום, על הגיוון הרב.

משימת הגיוון וההכלה שלנו היא: “להעריך ולהכיל כל אדם. כל אחד תורם כמיטב יכולתוTM.”

גיוון באופן מעשי

אנו מחויבים ליצירת תרבות מנצחת, שבה לעמיתים לעבודה ולמנהלים אכפת זה מזה. אנו מצפים מכולם למעורבות, כדי להבטיח את השגת המשימה שלנו בכל היבטי העסק. הגיוון וההכלה הם יסודות עמוקים במטרות, בערכים ובעקרונות של פרוקטר אנד גמבל כמו גם באסטרטגיות העסקיות של החברה.

  • גיוון והכלה מאפשרים לפרוקטר אנד גמבל להיות "המעסיקה המועדפת" בגיוס, הכשרה ושמירה על העובדים הטובים ביותר בכל רחבי העולם.
  • גיוון והכלה היסוד עומדים בבסיס היכולת שלנו "להיות מחוברים" ביצירת המותגים והמוצרים המשפרים את חייהם של צרכני העולם, כיום ובעתיד.
  • ההתמקדות שלנו בהבנת הכישורים ותחומי העניין של כל אדם, כמו גם של המכנים המשותפים בינינו מאפשרת התנהגות המובילה לתרבות של חדשנות.

אנו יודעים שטיפוח סביבה תומכת ומעודדת יכול להעניק השראה לכל עובד להוציא מעצמו את הטוב ביותר. כדי לנצח אנו חייבים להעריך, לכבד ולהכיל את האנשים שמרכיבים את פרוקטר אנד גמבל.

הורידו את דו"ח הגיוון וההכלה שלנו 

מידע נוסף

הסכמה לשימוש בעוגיות