לידתו של מותג: פיירי

מאז השקתו בשנות ה-70 שומר פיירי על מעמדו כמותג מוביל בהסרת שומנים ועם זאת עדין לידיים.

עליונות חסרת תחרות בהסרת שומנים, הפכה את פיירי לגיבור על בחיי היומיום במטבח, לפיתרון נייד ברחבי הבית ולמוצר מועדף בשמירה ובהגנה על חיות בר שנפגעו מדליפות נפט.

המורשת העשירה של פיירי החלה ב-1967 כשמחקר הצביע על כך שאנשים מחפשים נוזל כלים עתיר ביצועים, שגם יהיה עדין לעור הידיים. עם השקתו, היה פיירי הראשון לענות על צורך זה.

ככל שיותר צרכנים התנסו באפקטיביות המעולה של הנוזל בהסרת שומנים, הפך המוצר לפריצת דרך בטיפוח הבית ועד מהרה הפך למוביל השוק.

פיירימאז ההשקה המקורית, המשיך המותג והשיק עוד שורה ארוכה של חידושים ומגוון מוצרים לטיפול בכלים. סדרת פיירי Clean and Care הוא סבון הכלים הראשון שטיפח את עור הידיים ו-Fairy Power Clean הוא המוצר הראשון שסיפק את עוצמת הניקוי של השריית כלים לילית- בחמש דקות בלבד.

ליתרונות המוכחים של המותג בטיפוח הבית, נוספו יתרונותיו כעוזר להצלת חיות הבר, באמצעות הסרת שומנים עדינה. מומחים לחיות בר משתמשים בפיירי מאז 1978 לאחר שגילו שיכולת הסרת השומנים המעולה בשילוב עדינות המותג, מאפשרים להסיר נפט שדבק בנוצותיהם של עופות מים ויונקים, שנפגעו בדליפות נפט לים.

ב-30 השנים האחרונות סייעו פיירי וארגונים למען בעלי חיים בניקוי של יותר מ-75,000 בעלי חיים ימיים, לרבות אלה שנפגעו בדליפת הדלק של אקסון-וואלדז ב-1989 ודליפת הדלק הגדולה שכונתה Deep Water Horizon Oil במפרץ מקסיקו.

פיירי ממשיך לתרום בדרכים משמעותיות באמצעות שיתוף פעולה עם ארגונים להגנת חיות הבר ותורם לנושא הן כסף והן מוצרים. באמצעות תוכנית Everyday Wildlife Champions, מלמד המותג מיליוני ילדים על השפעת דליפות נפט על חיות הבר ועל המדע העומד מאחורי מאמצי השיקום.

האפקטיביות השל פיירי בהסרת שומנים, שהפכה לאגדה פשוטו כמשמעו, בין אם מדובר בכלי מטבח או בברווזים, היא הסיבה שפיירי ממשיך להיות הבחירה האמינה והמועדפת של צרכנים לניקוי יסודי יומיומי.

מידע נוסף

הסכמה לשימוש בעוגיות