1. בית
  2. המנכ"ל של מחר

המנכ"ל של מחר

המנכ"ל של מחר

המשרד בישראל מוביל באנשים מצוינים ומצמיח כשרונות שיפתחו יכולות בינלאומיות ויקדמו את המשק הישראלי.

מנכ"ל החברה הבא מצוי בין שורותינו היום. זו פילוסופית הניהול שמובילה אותנו לבחור במצטיינים שבמועמדים, לטפח אותם לטווח ארוך, ולשמור עליהם בצמיחתם העולמית. כיום, כ- 15 ישראלים מובילים עמדות בכירות בחברה העולמית וידועים ביצירתיות ובחשיבה מחוץ לקופסה. נוספים להם כ- 20 בכירים/ות ומנכ"לים/ות שהחלו את הקריירה בפרוקטר אנד גמבל ישראל ומובילים כיום את המשק הישראלי.

מסקר שנערת בפרוקטר עולה כי בעוד 93% מהסטודנטים מעוניינים להתמחות בחברה מצליחה עדיין מרביתם עובדים בתחומי המלצרות האבטחה והשירותים, ומרביתם (82%) משתכרים פחות משכר מינימום. כך, תחל החברה השנה בישראל בתוכנית ההתמחות החדשנית שמציעה לסטודנטים שכר של פי שניים משכר המינימום ל- 80% משרה.

תוכנית ההתמחות כוללות למידה של כלים חדשניים, מנטורינג צמוד על ידי מנהלים, מתן אחריות ממשית, מקצועית ותקציבית, כך שכבר במהלך ההתמחות יוכלו הצעירים להשפיע ישירות על התוצאות העסקיות של החברה ובכך להוכיח את עצמם.

אופיר גוטמן, מנכ"ל פרוקטר אנד גמבל ישראל: "הטאלנטים הישראלים מבוקשים במסדרונות החברה בחו"ל. אפשר לומר בסיפוק, שרבים מהעובדים הצעירים שהחלו את הקריירה שלהם במשרד הישראלי , הגיעו מהר מאוד לקריירה בינלאומית באירופה או ארה"ב תוך שהם מנהלים תקציבי שווק ענק. לכן פרוקטר אנד גמבל שמה דגש רב על גיוס של צעירים ישראלים ומציעה תוכנית מובנת ומקצועית בהתמחויות, בתפקידים שונים ומאתגרים כגון: ניהול מותג, פיננסים, שרשרת האספקה וכד'.

"ההתמחות כוללת למידה של כלים חדשניים, מנטורינג צמוד על ידי מנהלים, מתן אחריות ממשית- מקצועית ותקציבית- כך שכבר במהלך ההתמחות יוכלו הצעירים להשפיע ישירות על התוצאות העסקיות של החברה ובכך להוכיח את עצמם. על מנת להשתלב במסלול ההתמחות בחברה לא נדרש ניסיון קודם אך כן נדרשת יצירתיות ומחשבה מקורית, כישורים לעבודת צוות, אנגלית מצוינת ושאפתנות לקריירה בינלאומית. להערכתנו רק 1 מתוך 160 מועמדים יתקבל לתוכנית ההתמחות", מוסיף גוטמן.

http://finance.walla.co.il/item/3037135

מידע נוסף

הסכמה לשימוש בעוגיות