1. בית
  2. קיימות
  3. אחריות חברתית
  4. פרויקטים ארגוניים ופרויקטים הקשורים במותגים

פרויקטים ארגוניים ופרויקטים הקשורים במותגים

פעולה למען טובת הכלל.

כבר יותר מ-175 שנה אנו פועלים מדי יום לשיפור חיים ברחבי העולם.

אנו שואפים לשפר את הבריאות ואת הרווחה בקהילות בהן אנו פועלים, בין אם מדובר באספקת מוצרי יסוד למשפחות שנעקרו מבתיהן עקב אסונות או מקרי חירום ובין שמדובר בתמיכה בחינוך לשמירה על היגיינה.

בריאות והיגיינת

P&G משתדלת לספק מוצרי יסוד לשימוש יומיומי למשפחות חסרות דיור בטוח או בר-השגה בכל רחבי העולם, לילדים יתומים ולאנשים שנעקרו מבתיהם עקב אסונות טבע. עובדינו מתנדבים בבנייה, ניקוי ותיקון בתים כמעט בכל אזור גאוגרפי שבו מתנהלים עסקינו. עובדינו מרכיבים ערכות היגיינה אישית ו/או ערכות של מוצרים לטיפוח הבית, אותן ניתן לשלוח מיד לאזורים מוכי אסון.

בנוסף, כל אחד ממותגינו תומך בפרויקטים לקידום התנהגויות בריאות המונעות חולי ומשפרות ביטחון עצמי בקרב אנשים הזקוקים לכך. ילדים ומתבגרים מכל רחבי העולם לומדים על הערך של שמירת היגיינה נאותה ונהנים מנגישות משופרת למתקני תברואה המאפשרים להם לאמץ התנהגויות בריאות.

להלן דוגמאות לכמה מהפרויקטים בהם אנו תומכים:

  • "Habitat for Humanity International"
  • "Downy Touch of Comfort"
  • "Save the Children"
  • "Pantene Beautiful Lengths"

פרויקט "מי שתייה בטוחים לילדים"

פרויקט "מי שתייה בטוחים לילדים" נעזר בטכנולוגיה המבוססת על אבקה לטיהור מים. אבקה זו הופכת מים קטלניים בפוטנציה למי שתייה נקיים. עד היום הגיע הפרויקט ליותר מ-70 מדינות והציל עשרות אלפי חיי אדם.

ילד מחזיק שתי כוסות מים.

פרויקט החיסונים של פמפרס

פמפרס ויוניצ"ף פועלים להעניק לנשים וילדים ברחבי העולם חיסונים מפני טטנוס אימהי וטטנוס של יילודים (MNT). הפרויקט הגיע לצרכנים ברחבי אירופה והביא להכחדת המחלה ב-15 מדינות בזכות תרומה של יותר מ-300 מיליון מנות חיסון.

אם מקבלת חיסון

סיוע באסונות ובמקרי חירום

מחויבותנו לתמיכה בקורבנות של אסונות ומקרי חירום רחבי היקף היא פועל יוצא וטבעי של התכלית שקבענו לעצמנו: שיפור חיים. המענה שאנו מעניקים מתבטא בתרומת מוצרים. המותגים שלנו מספקים צרכי יסוד יומיומיים לאנשים שנעקרו מבתיהם עקב אסונות או מצבי חירום.

אישה מקבלת קופסה של Tide Pods.

פרטים נוספים

הסכמה לשימוש בעוגיות