כבר 40 שנה מפתחת P&G חלופות לניסויים בבעלי חיים ופועלת לאימוצן על ידי רשויות רגולטוריות.

Areas of Recognition

העשור השני של המאה ה-21

2015

הארגון הבינלאומי לשיתוף פעולה ולפיתוח כלכלי, OECD, מאמץ את DPRA (תבחין לתגובה ישירה לפפטיד) שפיתחה פרוקטר אנד גמבל.

2014

P&G מעניקה חסות פלטינום לקונגרס העולמי התשיעי לחלופות ולשימוש בבעלי חיים במדעי החיים, שנערך בפראג (P&G העניקה את חסותה לכל אחד מהכינוסים שנערכו במסגרת הקונגרס לחלופות לבעלי חיים).

2013

רשות רגולטורית מרכזית מעניקה אישור רשמי ל-DPRA (תבחין לתגובה ישירה לפפטיד) וממליצה עליו. DPRA הוא חלופה פורצת דרך שפיתחה פרוקטר אנד גמבל לבדיקת אלרגיה בעור. אלרגיה בעור היא תהליך מורכב ולכן חשוב לערוך ניסויי בטיחות לכל מרכיב ומרכיב. אישור החלופה וההמלצה עליה מהווים ציון דרך חשוב בביטול הצורך בניסויים בבעלי חיים.

2012

פרסום מוצלח של התיקוף הרשמי למחקר של פרוקטר אנד גמבל ב-DPRA (תבחין לתגובה ישירה לפפטיד), החלופה הראשונה שאינה כרוכה בבדיקות על בעלי חיים לבדיקות אלרגיה בעור.

2011

פרוקטר אנד גמבל מעניקה חסות לקונגרס העולמי השמיני לחלופות לניסויים בבעלי חיים, שנערך במונטריאול שבקנדה.

2000s

2009

P&G מציגה בקונגרס העולמי השביעי לחלופות לניסויים בבעלי חיים 22 מאמרים, המסכמים מחקרים בחלופות לניסויים בבעלי חיים וברווחת בעלי חיים (P&G פרשה את חסותה על כל אחד מהכינוסים שנערכו במסגרת הקונגרס העולמי).

2007

P&G וה-Humane Society of the U.S (HSUS) משתפות פעולה בהשקת אתר AltTox.org המוקדש לקידום שיטות שאינן מערבות בעלי חיים בניסויים לבדיקת רעילות. מטרת האתר מושגת באמצעות דיונים אינטרנטיים ושיתופי מידע. לאתר יותר מ-4,000 צפיות מדי חודש.

2005

P&G מממנת את העבודה הישירה של אחד ממדעניה הבכירים עם EVCAM לקידום התיקוף של שיטות חלופיות, ולתמיכה באישורן על ידי סוכנויות רגולציה.

2005

HSUS ו-P&G מודיעות על שותפות אסטרטגית, באמצעותה יפעלו יחד לביטול מוחלט של ניסויים המערבים בעלי חיים כחלק מהערכת הבטיחות של מוצרי צריכה. לשני הארגונים היסטוריה ארוכה של מחויבות לחלופות. העבודה המשותפת מאפשרת לנו בפרוקטר אנד גמבל לשדרג את מאמצינו. במסגרת שותפות זו, משיקה P&G את פרסי החלופות ורווחת בעלי החיים של צפון אמריקה (North American Animal Welfare and Alternatives Awards).

2002

HSUS מעניקה את "פרס האנושיות" (Humane Award) ל-P&G כאות הוקרה על מאמצי החברה להפיכת העולם למקום טוב יותר לבעלי חיים.

שנות ה-90

1999

P&G מפסיקה את השימוש בבעלי חיים בניסויי הבטיחות ברחבי העולם, בנוסחאות הסופיות של מוצריה.

1999

The Humane Society of the United HSUS) States) פועלת מ-1954 להגנת בעלי החיים באמצעות פעילות לוביסטית, חינוך ופרויקטים בשטח. מדי שנה מעניקה HSUS את פרס ראסל וברץ' (Russell and Burch Award) למדענים שתרמו באופן יוצא מהרגיל לקידום שיטות חלופיות במחקר, בניסויים ובהשכלה הגבוהה בתחום הביו-רפואה. חוקרת מ-P&G זכתה בפרס זה ב-1999 כאות הוקרה לעבודתה ולמנהיגותה בכל הנוגע לקידום מחקר החלופות.

1998

P&G מעידה בפני הקונגרס האמריקני, על שותפותה ותמיכתה בחקיקה המאיצה הענקת אישורים לניסויים חלופיים.

1997

P&G מצטרפת לארגונים אחרים, ובכללם HSUS, לסיוע במימון ההשקה של Altweb, משאב אינטרנטי בתחום מחקר החלופות ופעילויות התיקוף.

Altweb נוצר כדי להוות את המקור האינטרנטי הראשון והמרכזי, למידע, חדשנות ומשאבים בנושא החלופות. כיום משמש Altweb אכסניה אמריקנית לכתב העת ALTEX: Alternatives to Animal Experimentation (חלופות לניסויים בבעלי חיים). זהו הפרסום הרשמי של המרכז לחלופות לניסויים בבעלי חיים הפועל באוניברסיטת ג'ונס הופקינס.

1993

P&G נותנת את חסותה על קונגרס החלופות העולמי הראשון שנערך בבולטימור שבמרילנד.

1992

המרכז לחלופות לניסויים בבעלי חיים באוניברסיטת ג'ונס הופקינס משבח את P&G על "תרומה יוצאת מגדר הרגיל לאיתור חלופות" בפיתוח מוצרים ובהערכות בטיחות.

1991

P&G מעידה בפני הקונגרס האמריקני במסגרת כי תתמוך במהלך שתכליתו חקיקה לקידום מחקר חלופות ולביסוס קריטריונים לאישור הרגולטורי של החלופות.

1990

P&G מסייעת במימון הכנס הבינלאומי הראשון בנושא תיקוף. כמו כן, חוברת P&G למכון הבריאות העולמי (National Institute of Health) ולארגון Animal Rights International למתן חסות למחקר העוסק בשיתוף מידע לגבי ניסויים במוצרים.

שנות ה-80

1989

P&G פותחת בפרויקט להענקת מלגות מחקר לפיתוח ניסויים בבעלי חיים.

שנות ה-80

P&G מגייסת מדענים ומשקיעה במעבדות חדשניות במסגרת בנייה של ארגון מחקרי המוקדש לצמצום ולביטול מוחלט של השימוש בבעלי חיים במחקר.

שנות ה-70

שנות ה-70

P&G הופכת לאחת החברות הראשונות המזינות מידע שהתקבל בניסויי בטיחות למאגר מידע ממוחשב. צעד זה מסייע למנוע ניסויים כפולים.

הסכמה לשימוש בעוגיות