1. בית
  2. קיימות
  3. אחריות חברתית
  4. רווחת בעלי חיים ופתרונות חלופיים

רווחת בעלי חיים ופתרונות חלופיים

P&G מאמינה שביטול ניסויים בבעלי חיים הוא הדבר הנכון.

איננו בודקים את מוצרינו או את מרכיביהם על בעלי חיים בשום מקום בעולם, אלא אם הדבר נדרש על פי חוק. נמשיך לפתח שיטות חלופיות, שאינן כרוכות בשימוש בבעלי חיים, ולפעול עם ממשלות וארגונים בכל רחבי העולם בכדי לשים קץ לניסויים בבעלי חיים.

פיתחנו יותר מ-50 שיטות חלופיות, שאינן מערבות בעלי חיים. כמו כן, השקענו עד עתה יותר מ-370 מיליון דולר במציאת חלופות לניסויים בבעלי חיים.

בכל הנוגע למחקר בתחום החלופות, אנו פועלים עם מומחים מובילים, הן בלתי תלויים והן כאלה העובדים בתעשייה, ומשתפים פעולה עם ארגונים בולטים להגנה על בעלי חיים, כגון The Humane Society of the U.S (HSUS), כדי לקדם שיטות מחקר חלופיות ולהשיג אישורים רגולטוריים לחלופות אלה.

קראו עוד על עבודתנו בתחום זה:

P&G משיגה אישור ראשון בעולם לחלופה לבדיקת תגובות אלרגניות, שאינה מערבת בעלי חיים

מדעני P&G המציאו את השיטה החלופית הראשונה, שאינה מערבת בעלי חיים, לבדיקת אלרגיה בעור. לאחרונה העניקו הרשויות אישור רשמי לשיטה, המהווה ציון דרך בביטול מוחלט של הצורך בניסויים בבעלי חיים.

כפות ידיים בוחנות בקפידה דוגמיות נייר

גישה חדשה משפרת את רמות הדיוק בחלופות לניסויים בבעלי חיים

מדענים ברחבי העולם נעזרים מזה שנים בניסויי מבחנה בכדי לדמות אפקטים מסוימים בבדיקות בטיחות. עם זאת, ניסויים אלה שוגים לעתים קרובות בהצביעם על סיכון אפשרי גם כאשר לא קיים סיכון כזה. בהובלת מדענים מ-P&G פיתחה קבוצת מומחים מודלים של עור, המאפשרים שימוש מדויק יותר בשיטות חלופיות, בצורות שאינן מערבות בעלי חיים.

טכנאי מעבדה בודק נוזל בכוס זכוכית

P&G מפתחת חלופות לניסויים בבעלי חיים מזה 40 שנה

מאמצינו לפיתוח חלופות לניסויים בבעלי חיים הם מסע ארוך, שהחל כבר לפני כמה עשורים. הגענו להישגים רבים, אך נותרה לנו עדיין עבודה רבה. נמשיך במאמצי המחקר עד שנגיע למצב בו יימצאו חלופות זמינות לכל ניסויי הבטיחות ועד שחלופות אלה יאומצו על ידי רגולטורים, ממשלות וארגונים ברחבי העולם.


שותפים למאמץ העולמי

ב-P&G אנו עובדים עם ארגונים עולמיים לרווחת בעלי חיים, עם האקדמיה, עם מומחים בתעשייה ועם רגולטורים כדי לפתח ולקדם אישורים רגולטורים לחלופות לניסויים בבעלי חיים.

ביטול ניסויים המערבים בעלי חיים - תרומותינו האחרונות לנושא

Eliminating Testing Involving Animals - Our Recent Contributions
עלון להורדה (קובץ PDF, 3 מ"ב)
טכנאי מעבדה מחזיק כוס מעבדה עם נוזל סגול

שני טכנאים עובדים במעבדה

פרטים נוספים

הסכמה לשימוש בעוגיות