המטרה שלנו

אנו פועלים להשגת החזון

המטרה של P&G היא להוביל בשווקים בהם אנו פועלים, באמצעות מותגים ומוצרים המועדפים על הלקוחות. באותה נשימה, אנו משמרים משאבים, מגנים על הסביבה ופועלים לתרומה לקהילות הזקוקות לכך ביותר.

היעד

מבחינתנו, הצלחה משמעותה ליצור ערך בעבור הצרכנים ובעלי המניות שלנו. משמעותה של הצלחה היא להוביל את תעשיית מוצרי הצריכה, עם פתרונות יעילים, העמידים לאורך זמן, העונים לאתגרי קיימות סביבתית וחברתית.

אנו שואפים שהאנשים הבוחרים במותגי P&G ידעו שמוצרנו מיוצרים תוך מחויבות לקיימות. החל מגיבוש הפורמולה וגם בייצור, בעיצוב האריזה ובמשלוח. המוצרים שלנו מיוצרים באופן אחראי וללא פשרות בכל הנוגע לביצועיהם ולערכם.


אנו מאמינים שלמעשים יש השפעה רבה יותר מלמילים, לכן אנו משיקים בעקביות מוצרים ותכניות, הממחישים התקדמות בכל הקשור לקיימות סביבתית וחברתית. כך, למשל, יצרנו חידושים ב:  • אבקות כביסה קומפקטיות, חיתולים דקים יותר ומוצרים החוסכים אנרגיה וחומרים- ומייצרים פחות פסולת
  • תהליכי ייצור ללא מעבר פסולת למטמנות, תוך שימוש בפחות אנרגיה ומים
  • שטיפה במים קרים, פעולה שחוסכת אנרגיה ומפחיתה פליטות CO2
  • פרויקט "מי שתייה בטוחים לילדים" שסיפק יותר מ-8 מיליארד ליטרים של מי שתייה נקיים ובטוחים לשתייה, תוך הצלת חייהם של יותר מ-40,000 בני אדם
  • תוכניות של מותגינו המספקות מוצרים חיוניים, המסייעים לאלפי נזקקים לאחר אסונות ומקרי חירום ברחבי העולם.

מאמצים אלה מסייעים לנו לתת מענה לדרישות הצרכנים ולהשפיע לחיוב על החברה ועל הסביבה.

שימור. שותפות. פריצת דרך.

האסטרטגיה שלנו דוגלת בהשפעה חיובית תוך התמקדות בשלושה תחומים:

אנחנו משמרים

אנו פועלים לצמצום דריסת הרגל הסביבתית שלנו, לצד הגדלת דריסת הרגל שלנו בתחום הפילנתרופיה.

לשימור המשאבים, אנו מתכננים מוצרים ותהליכים הצורכים פחות מים ואנרגיה ומבזבזים פחות חומרים. במותגינו אנו מתמקדים בשימור הבריאות והנוחות של אלה הזקוקים לכך ביותר.

אנו יוצרים שותפויות

כשאנחנו עובדים עם שותפים שחושבים כמונו, אנו יכולים להגיע להישגים רבים יותר מאשר בעבודה עצמאית.

אנו יוצרים שותפויות עם מומחים בתעשייה, עם ממשלות, עם עמותות ועם קהילות אקדמיות, כדי ליצור השפעה מרבית. אנו משפרים את האופן שבו מותגינו מעבירים את מסר הקיימות, כדי לסייע לצרכנים לקבל החלטות מושכלות יותר, כשהם בוחרים מוצרים ומשתמשים בהם.

אנו פורצים דרך

אנו שואפים לשפר את המחר עם חדשנות ושינויים מהותיים ומכריעים.

אנו רותמים את יכולתנו לחדש לטובת יצירת מוצרים שמסייעים בשימור משאבי טבע לאורך מחזור החיים שלהם, בצד ביצועיהם הטובים. אנו מאתרים דרכים חדשות ויעילות יותר להטמעת הישגים בתחום הקיימות בהתנהלות העסקית שלנו, במערכות העסקיות שלנו ובתרבות העסקית שלנו.


פרטים נוספים

הסכמה לשימוש בעוגיות