גיוון והכלה

Children with adults
Diversity & inclusion Icon

מחויבות שאנו גאים בה

האנשים המשתמשים במוצרים שלנו בכל יום מגוונים כמו העולם שלנו. ככל שנשקף אותם יותר, כך נוכל להבין טוב יותר את הצרכים שלהם. זו בפשטות עמידה בציפיות.

הכלה היא המקום שבו אנו עולים על הציפיות. אנו מעודדים את העובדים והעובדות שלנו להביא את הייחודיות שלהם.ן לעבודה בכל יום, ולהפיק את המיטב מהעשיה המשותפת. אנו מאמינים שכשכל קול נשמע וכל מיומנות ממומשת, יכול להתרחש שינוי חיובי .

כולנו מוערכים. כולנו נכללים. כולנו פועלים בשיאנו™.

זה מי שאנו, בזה אנו מאמינים וכך אנו פועלים - כל יום.

הקישו על מנת לעבור לכל פרק וללמוד פרטים נוספים

People celebrating love

תומכים בשונות

בכל שנה בארה"ב, אנו חוגגים בגאווה את התרבויות העשירות של העולם שלנו במהלך חודש ההיסטוריה השחורה, חודש המסורת ההיספנית, שבוע הגאווה ושבוע השונות וההכלה (אלו הם רק חלק..). המטרה שלנו היא להוקיר את האנשים שלנו, לגרום הנאה לעוד צרכנים, לפתור בעיות בצורה טובה יותר ולבסוף לצמוח כחברה.

התעמתות עם נורמות בתעשייה

הצוות שלנו המורכב ממדענים, מעצבים ודרמטולוגים ממוצא אפריקאי (AA) מצא חיבורים רגשיים והיסטוריים מאחורי העובדה ששיער של אנשים ממוצא אפריקאי לא התקבל כשייך לזרם המרכזי בתעשיית היופי. סדרות הפנטן גולד החדשות - המיועדות במיוחד לשיער של אנשים ממוצא אפריקאי - התמודדו אל מול הנורמות הללו בכך שהציגו את הנשים האפריקניות כחזקות ואת השיער הנהדר שלהן.

Watch video: P&G Scientists That Had a Vision – Black History Month

תמיכה בגאווה מסביב לעולם

אנו גאים בכך שיש לנו ארגונים של גאים, בי-סקסואליים, לסביות וטרנסג'נדרים ב-43 מדינות עם יותר מ-5,000 חברים. ב-2017, תמכנו במצעד הגאווה במדריד והשתתפנו ב-25 מצעדים בחמש יבשות. אבל אנו לא עוצרים בשבוע הגאווה - צפו כיצד אנו תומכים בעובדים של P&G מדי יום.

Watch video: P&G – 100% of Me

"המטרה שלנו היא להתמקד בהבנה טובה יותר זה של זה באמצעות כבוד, הכלה והפיכת החיים לטובים יותר בתוך הבתים שלנו ומחוצה להם."

מרק פריצ'ארד, מנהל מותג ראשי ותומך מנהלי של הרשת למנהיגות יוצאי אפריקה.

"המוכנות לדיון פומבי בנושאים קשים של אפליות על רקע מגדרי ואתני שולחת מסר עוצמתי לעובדים שלנו שהניסיון האישי שלהם חשוב לנו."

דבורה פ. מאג'וראס, מנהלת משפטית ומזכירה, ספונסר מנהלתי של GABLE

Adults with laptops talking by the desk in office

גיוון תרבותי והכלה במקום העבודה שלנו

הנושא מגיע לכל אדם בצוות שלנו המחויב למטרה שלנו. כך אנו עושים זאת מדי יום ביומו.

זו השנה הרביעית ברציפות שבה אנו מציינים את העבודה הנפלאה של עובדי P&G ברחבי העולם שקידמו יוזמות לגיוון תרבותי והכלה באמצעות חידושים, יצירת ערכים ומנהיגות מעוררת השראה.

הצטרפנו ל-400 חברות דרך CEO Action for Diversity & Inclusion וליותר מ-50 מנהיגים דרך Catalyst CEO Champions for Change על מנת לקדם את השיח בארגון שלנו.

אנו מודעים לחשיבות של גיוון תרבותי במקום העבודה. לכן אנו מגייסים, מעסיקים ושומרים על אנשים מתרבויות שונות בצוותים שלנו על מנת שנוכל להבין טוב יותר את העולם והצרכנים שלנו. על מנת לשמור על הכישרונות, אנו יוצרים הזדמנויות ומשקיעים בתכניות להעסקה, שמירה ופיתוח שלהם - עד לדרגה המנהלתית.

במשך למעלה מ-40 שנה, תכנית הספקים המגוונת שלנו העניקה חוזים לנשים ולבני מיעוטים בעלי עסקים - כולל יוצאי צבא, אנשים עם לקויות ואנשים בקהילה הלהט"בית. כאשר רשת האספקה שלנו משקפת את המגוון התרבותי של הלקוחות, העובדים ובעלי העניין שלנו, הקהילה שלנו משגשגת. בקרו באתר הספקים שלנו

Diversity Inc.

50 החברות הראשונות בנושא מגוון תרבותי

Diversity Inc.

קבוצות עם זיקה

קבוצות הזיקה שלנו הן המפתח להרגשת הכבוד של העובדים שלנו. אנו מצטרפים לקבוצות אלו ברחבי העולם על מנת להבין טוב יותר את הצרכים שלהם, וכן את צורכי הלקוחות שלנו.

ה-CWLT מחויב לקידום מעמד הנשים - לוודא שהמיומנויות והתובנות שלהן מיוצגות בחברה שלנו ובכל רמות הניהול. הצוות מעורב בצורה פעילה באירועים ובתכניות המקדמות חונכות, תמיכה, פיתוח מנהיגות והגדלת הייצוג של נשים בכל הרמות.

GABLE מוקדשת לטיפוח של רשת גלובלית מכילה ותומכת, המעצימה עובדים ממגוון תרבויות, כדי להביא את כולם לעבודה מדי יום. מה שהחל כרשת שמרכזה היה בצפון אמריקה, שמטפחת שוויון וגיוון תרבותי במקום העבודה עבור עובדים להט"בים, גדלה לקהילה גלובלית תומכת - עם סניף בכל אזור בעולם. מאמצים אלו התפתחו לשותפות חזקה התומכת באינדיבידואליות והכלה.

P&G מעודדת שילוב אנשים עם לקויות במקום העבודה. קבוצת PWD מעוררת את המודעות לגבי הקשיים שאיתם מתמודדים אנשים עם לקויות ותומכת בעובדים עם לקויות. הם גם מקדישים זמן ליצירת סביבת עבודה מכילה יותר לכל עובד, ללא קשר למגבלות נפשיות או פיזיות.

"אם נמשיך להשתמש במוחות המגוונים ובכישרונות על מנת להתמודד עם הזדמנויות או אתגרים, נמשיך לשרת את הצרכנים שלנו בדרכים משמעותיות עבורם"

וויליאם פ. גיפסון, מנהל ראשי לגיוון תרבותי והכלה

עבודתנו אינה מסתיימת כאן

למידע נוסף אודות מאמצי השוויון וההכלה, הורידו את דוח האזרחות שלנו לשנת 2018