המחויבות שלנו ל- #BeCrueltyFree

Be Cruelty Free

P&G תומכת בהטלת חרם כלל עולמי על ניסויים של מוצרים קוסמטיים בבעלי חיים. לכן, אנו תומכים במסע שלHumane Society International עם קמפיין #BeCrueltyFree Campaign

Seidle

במשך יותר מ-20 שנים, משפחת הארגונים של ה--Humane Society שיתפה פעולה עם Procter & Gamble למען קידום פיתוחן של גישות שאינן כוללות ניסויים בבעלי חיים וקבלתן על ידי הגורמים הרגולטורים. אנו שמחים לקדם בברכה את P&G כתומכת רשמית במסע #BeCrueltyFree שלנו למען אימוץ חוקים שישימו קץ לניסויים של מוצרים קוסמטיים בבעלי חיים, ושיווקם ברחבי העולם.

טרוי סיידל (Troy Seidle),

סגן הנשיא של Humane Society International

Victor Aguilar

אנו שמחים לתמוך ב-Humane Society International במאבקה להפסקת הניסויים של מוצרים קוסמטיים בבעלי חיים. Procter & Gamble השקיעה במהלך ארבעים השנים האחרונות קרוב ל-460 מיליון דולר בפיתוח שיטות שאינן כוללות ניסוי בעלי חיים, ואנו נמשיך להיות כוח חיובי בנושא זה תוך מאמץ משותף לשים סוף לניסויים בבעלי חיים, אחת ולתמיד.

ויקטור אגילר (Victor Aguilar),

חוקר ראשי, אחראי פיתוח וחדשנות, Procter & Gamble

שימוש במדע שלנו לטובה

P&G משקיעה בפיתוח שיטות שאינן כוללות ניסויים בבעלי חיים במשך עשרות שנים, והיא אף נתנה את חסותה לכנסים עולמיים בנושא זה ושבהם היא מהווה גורם מוביל בקרב אלפי אנשי מדע, רגולטורים וקובעי מדיניות. אנחנו ממשיכים לשתף פעולה עם ארגונים בינלאומיים מובילים, עם עולם האקדמיה, עם גורמים בענף, ועם קובעי מדיניות בנושא רווחת בעלי חיים, על מנת לקדם חלופות לניסויים בבעלי חיים ולקבל עבורן הכרה רגולטורית. יחד, השגנו המון. הפסקנו את הניסויים של המוצרים הקוסמטיים שלנו בבעלי חיים לפני שנים רבות. למעשה, P&G הפסיקה לערוך ניסוי בבעלי חיים של כל מוצרי הצריכה שלה, אלא אם הדבר נדרש על פי חוק, ואנחנו מחויבים להפוך את הניסויים בבעלי חיים לדבר שחלף מן העולם.

Kathy-Guilermo

P&G ממשיכה להיות חלק מהאיחוד המדעי הבינלאומי PETA ("אנשים למען יחס מוסרי לבעלי חיים" - People for the Ethical Treatment of Animals), על מנת לפעול יחד עם הגורמים הרגולטורים ולשים קץ לניסויים בבעלי חיים. אנשי P&G תורמים את מומחיותם החשובה ועוזרים להאיץ פתרונות.

קתי גיירמו (Kathy Guillermo),

סגנית נשיא, PETA ("אנשים למען יחס מוסרי לבעלי חיים")

תרומות ספציפיות למען ביטול הניסויים בבעלי חיים

חלוצים בביטול של בדיקות עיניים P&G הייתה בין המובילים בפיתוח בדיקות עיניים ללא שימוש בבעלי חיים באמצעות שימוש בבדיקות של תרביות תאים ורקמה אנושית משוחזרת. אבן היסוד של מאמצינו בנושא זה הייתה קידומן של תכניות בינלאומיות מרכזיות ופעילויות ענפיות במטרה למטב את שיטות הניסויים ללא בעלי חיים, להרחיב את יישומן לכל סוגי המרכיבים ולהשיג אישור רגולטורי. מאמצים אלה תורמים למטרה הנעלה ביותר ומאפשרת ל-P&G, ולענף בכללותו, לפתח מוצרים בטוחים ללא התאכזרות לבעלי חיים.

Amy-Kathleen

P&G תורמת תרומה חשובה לפרויקט בארגון משותף של "האיגוד המדעי הבינלאומי PETA", אשר נועד להחליף את השימוש בשפנים בניסויים של מוצרי צריכה לטיפול בגירוי/שיתוך עיניים ועור.

איימי קליפינגר,

PhD, יו"ר "האיגוד המדעי הבינלאומי PETA" ומחלקת בדיקות תקינה של PETA US

המצאת החלופה הראשונה לבדיקת אלרגיית עור שאינה כרוכה בשימוש בבעלי חיים

מדעני P&G המציאו את אחת השיטות הראשונות לבדיקת אלרגיית עור שאינה כוללת ניסוי בבעלי חיים. שיטה זו אושרה לאחרונה על ידי הרשויות, ומהווה ציון דרך במסע לביטול הצורך בניסויים בבעלי חיים. בשל חדשנות פורצת דרך זו המדענים הראשיים של P&G זכו להכרה מצד גורמי צד ג' וארגונים מובילים בנושא רווחת בעלי חיים. כנסו לקישורים אלה למידע נוסף על שיטה פורצת-דרך זו לבדיקת אלרגיית עור:

פראנק גרבריק מקבל פרס על קידום חלופות alternatives

זוכי פרס Lushprize לשנת 2015