IMPACT בקהילה

Children playing with the water

יש עולם מלא בטוב

כולנו שותפים ברצון לעשות את הדבר הנכון. לכן הקהילה שלנו ממוקדת בהענקת בריאות, היגיינה ומוצרי נוחות לבית - שלושה תחומים ייחודים בהם המוצרים שלנו יכולים להיות בעלי השפעה גדולה יותר מאי פעם.

בין אם זה בתמיכה בחינוך להיגיינה, אספקת מוצרי יסוד הכרחיים כמו מים, או העברת מוצרים למשפחות שהועתקו ממקומם בשל אסונות, המטרה שלנו היא לשפר את הבריאות והרווחה של כל קהילה שבה אנו נוגעים.

Supplying communities with products

תמיכה בקהילות

כחברה, יש לנו אחריות לתת חזרה לנזקקים. אם יש בקהילה שלכם תכנית שאתם חושבים שנוכל לעזור בה, גלו אם היא מתאימה לקבלת מענק של P&G כאן.

Children are smiling and drinking water

הכוח של מים נקיים

בעולם שבו כמעט מיליארד אנשים נאבקים לקבל מי שתייה נקיים, תכנית המים הנקיים לילדים שלנו, Children’s Safe Drinking Water (CSDW), מספקת מים נקיים לאלו הזקוקים לכך ביותר. מארז הטיהור פרץ דרך חדשה בכך שאיפשר להם להפוך מים מלוכלכים למי שתייה.

כל מארז טיהור מים של P&G מטפל ב-10 ליטר מים באמצעות הסרה ביעילות של בקטריות, וירוסים, טפילים וחומרים מוצקים. בתהליך שאורך רק 30 דקות, משפחה של חמישה אנשים יכולה לנקות מי שתייה ליום שלם.

P&G water purification process

מאז 2004, העברנו יותר מ-13 מיליארד ליטר של מים נקיים. כשהיעד עומד על 15 מיליארד עד שנת 2020, אנו בדרך להגיע למטרה.

בקרו באתר CSDW
Adult delivering products

הגשת סיוע בעת הצורך

לאחר אירועי אסונות, המטרה שלנו היא לספק נוחות של בית לאלו הזקוקים לכך ביותר. השנה, הגשנו סיוע ביותר מ-20 מקרי אסון בעולם וסייענו למיליוני אנשים.

סיפקנו יותר ממיליון דולר במענקי סיוע למקרי אסון לארגונים במקום, כמו CARE, Habitat for Humanity, הצלב האדום ו-Save the Children, ולנוספים.

תרמנו 5,000 ערכות היגייניות שעזרו ל-10,000 אנשים באזורי השיטפונות במלזיה בינואר 2017.

Adult is safely removing oil from feathers

מותגים המובילים את הדרך

המותגים של P&G מסייעים לשפר חיים בכל יום; כשאתם מנקים את המטבח שלכם, מכבסים את הבגדים או מחתלים את התינוק שלכם. הבחירה שלכם לתת אמון במוצרי P&G בביתכם עוזרת לעשות שינוי ברחבי העולם - ולהשפיע על החיים יותר מבעבר.

Dawn wildlife

Bird

לאחר דליפות נפט, הסרת הנפט מנוצות, פרווה ובעלי חיים ימיים מחייבת מגע עדין אך עוצמתי. נוזל הדחת הכלים Dawn היה הפיתרון שעליו סמכו מצילי בעלי החיים מאז 1980. בסך הכול, 100,000 בקבוקים שנתרמו סייעו להציל את חייהם של 75,000 בעלי חיים מזיהום נפט.

Tide Loads of Hope

Woman in mobile laundry unit

במקרי אסון, Tide מביאה יחידות כביסה ניידות למשפחות שהושפעו מהאסון על מנת שיהיו להם בגדים נקיים. השנה, התכנית כיבסה יותר מ-4,000 מחזורי כביסה במהלך שש פריסות.

Pampers לפגים

Newborn child with Pampers preemie

חברנו לאחיות NICU לעיצוב חיתול Pampers Preemie Swaddlers לפגים בגדלים של P-3 (קטנים פי 3 מחיתולים חד פעמיים של ילודים). הם עוצבו להתאמה לפגים הקטנים והפגיעים ביותר, השוקלים פחות מ-450 גרם.

Woman with child

UNICEF ופמפרס "מארז 1 = חיסון 1"

חיסוני טטנוס לנשים בהיריון ולתינוקות בני יומם (MNT) משפיעים על משפחות בחלק מהאזורים העניים ביותר בעולם כתוצאה ישירה של לידות בתנאים לא היגייניים. אין טיפול יעיל אחר, ו-MNT זוקף לזכותו את החיים של יותר מ-34,000 ילודים מדי שנה.

מאז שהחל המסע של Pampers + UNICEF "מארז 1= חיסון 1" בשנת 2006, חייהם של יותר מחצי מיליון ילודים ניצלו, וחיסלנו את המחלה ב-20 מדינות.

השפעתנו אינה מסתיימת כאן

זוהי רק תמונה חלקית ומהירה של מה שאנו עושים ברחבי העולם. לפרטים נוספים על התרומות של Procter and Gamble לפליטים הסוריים או לגבי שירותי כביסה להומלסים ברומא, הורידו את 2019 CITIZENSHIP REPORT.