עקרונות, ערכים ומטרות

היסודות שלנו

הייעוד, הערכים והעקרונות שלנו מהווים יחד את היסוד לתרבות הייחודית של פרוקטר אנד גמבל. לכל אורך 175 שנותיה של החברה, עסקינו צמחו והשתנו בשעה שיסודות אלה נותרו על כנם, ונמשיך להעביר אותם אל הדורות הבאים של אנשי פרוקטר אנד גמבל לעתיד לבוא.

הייעוד שלנו מאחד אותנו במטרה משותפת ובאסטרטגיית צמיחה לשיפור חיי הצרכנים שלנו בדרכים קטנות אך משמעותיות בכל יום. הוא מעורר באנשי פרוקטר אנד גמבל את ההשראה לתרום תרומה חיובית לעולם בכל יום. הערכים שלנו משקפים את ההתנהגות המעצבת את דרך עבודתנו זה עם זה ועם השותפים שלנו. והעקרונות שלנו מבטאים את הגישה הייחודית של פרוקטר אנד גמבל לעבודה, בכל יום ויום.

הייעוד שלנו

אנו מספקים מוצרים ושירותים ממותגים בעלי ערך ובאיכות מעולה המשפרים את חיי היומיום של צרכנינו ברחבי העולם. בתמורה, צרכנינו מתגמלים אותנו במובילות במכירות וברווחים וביצירת ערך מוסף אשר יאפשרו לעובדינו, לבעלי המניות שלנו ולקהילות שבהן אנו חיים ופועלים לפרוח ולשגשג, כיום ובדורות הבאים.

הערכים שלנו

יושרה
מנהיגות
אחריות אישית
שאיפה למצוינות
אמון

העקרונות שלנו

אנו מכבדים את כל בני האדם
המטרות של החברה ועובדיה שלובות זו בזו
אנו מעריכים מיומנות אישית
אנו פועלים לרווחת הסביבה בתוכה אנו עובדים
אנו חותרים להיות הטובים ביותר
שותפות ועבודת צוות הן דרך חיים עבורנו
אנו מתמקדים במה שחשוב
חדשנות היא אבן היסוד של הצלחתנו

 

חדשנות מונחית תכלית
אנו מצמיחים את פרוקטר אנד גמבל על ידי הגשמת הייעוד שלנו, באמצעות מוצרים חדשניים המשפרים את חייהם של אנשים בדרכים קטנות אך משמעותיות. ראו את מגוון החידושים שאנו מביאים אל השווקים ברחבי העולם.

צפו בחידושים האחרונים שלנו