מחויבים לצמיחתך

כדי להגיע רחוק, צריך בסיס מצוין

Picture1מזל טוב! הצטרפת לפרוקטר אנד גמבל (P&G). עכשיו מתחילים ללמוד... במהלך השנתיים הראשונות בעבודתך, אנו נלווה אותך במגוון עשיר של תכני הדרכות, אשר יסייעו לך לצמוח בחברה.
תכני הדרכות הבסיס שלנו מקיפים תחומים רבים ומאפשרים שיכלול ופיתוח יכולות העבודה על מנת להתאימן לסביבת העבודה המתקדמת של ימינו. עובדינו משתתפים בהדרכות הארגוניות לפיתוח יכולות החשיבה היצירתית והאסטרטגית, שיפור יכולות פרזנטציה, כתיבה עסקית, ניהול זמנים, עבודת צוות ועוד.
כפי שאמרנו, אנחנו מגייסים לעבודה את הטובים ביותר ומצמיחים מהם את מנהיגי העתיד. הדרך רק מתחילה...

כך תהפוך מעובד חדש למומחה בתחומך

picture2אנו מגייסים בוגרי אוניברסיטה ללא ניסיון קודם והופכים אותם תוך זמן קצר למומחים בתחומם. כדי לאפשר לך להפוך למומחה, אנו בונים עבורך מערך קורסים מקצועיים, שילוו אותך לאורך כל שנותיך בחברה, בהתאם לתפקידך ולדרגתך.
הקורסים מועברים על ידי עובדים בכירים בארגון ומרביתם מתקיימים בחו"ל, באוירה מאתגרת ונעימה. במהלך הקורסים יתאפשר לך להכיר מתודולוגיות עבודה חדשות, ליצור קשרים עם עמיתים מסניפינו ברחבי העולם ולצבור ידע מניסיונם של אנשי מקצוע אחרים.

בונים מותגים, בונים מקצוענות עולמית

picture3מפמפרס ועד ג'ילט, מאולוויז ועד פנטן - בכל בית בעולם מכירים את מותגינו, וזה לא פשוט. מנהלי השיווק שלנו מתמודדים יום יום עם צרכנים מתוחכמים, שווקים דינמיים ומתחרים רבים וצריכים להיות יצירתיים ומקצועיים יותר. כך נראים החיים בפסגת זירת השיווק העולמית.
כדי לאפשר לכל מנהלי השיווק שלנו לממש את מלוא הפוטנציאל כבוני מותגים, הקמנו את אוניברסיטת השיווק הישראלית (IMU). האוניברסיטה מסייעת להם לפתח את המותגים שתחת אחריותם, ומהווה אחד המפתחות העיקריים לבניית יתרונם המקצועי.
במסגרת הלימודים באוניברסיטת החברה נחשפים עובדינו לכל ההדרכות השיווקיות והתכנים הלימודיים של תחום השיווק של פרוקטר אנד גמבל (P&G). ההדרכות מועברות על ידי בכירי אנשי השיווק של החברה בארץ ובעולם, ועל ידי מרצים חיצוניים מובילים בתחומם, ביניהם מנהיגים מתחום העסקים והשיווק, גיבורי תרבות בתחום החינוך, המדע והספורט, יזמים עסקיים ועוד. כך אנו מחזקים אצל עובדינו כישורים שכבר רכשו וחושפים אותם למיומנויות ולדפוסי חשיבה חדשים- והכל בסביבה מקצועית, תומכת ומתגמלת.

הצלחת עובדינו באוניברסיטה הפנימית שלנו היא הצלחתנו- פיתוח תחום השיווק מחזקת את מובילות מותגינו ובונה את הקהילה השיווקית של פרוקטר אנד גמבל (P&G) בישראל כחוד החנית של המשק כולו.

לנהל ולהתנהל נכון

picture5גם בחברה העולמית וגם בישראל, כל חברי ההנהלה הבכירה התחילו את עבודתם בתפקידי ניהול ראשוניים וצמחו בחברה לתפקידם הנוכחי.
למנהל הישיר יש תפקיד מרכזי בזיהוי ופיתוח היכולות של כל עובד, על מנת לאפשר לו לממש את מלוא הפוטנציאל שלו. כדי לאפשר למנהלים לרכוש כישורי ניהול טובים יותר, הקמנו מערך קורסי הכשרה למנהלים. בנוסף, מנהלים בדרגות הבכירות זוכים לקורסי קואצ'ינג אישי, המסייעים לשיפור ביצועי העבודה
וההישגים, תוך מיצוי הפוטינציאל האישי.

חזור למעלה

כדי להיות מנצח, צריך לחשוב כמו מנצח

picture4להוביל, לשנות, לגרום לדברים לקרות, לממש את החזון שלך. זוהי תמצית המנהיגות בפרוקטר והיא קיימת בכל תפקיד ורמה בארגון. אנו מאמינים, שחשיפת לבכירי החברה ברחבי העולם, מעניקה השראה לעובדינו ומספקת להם נקודת מבט רעננה וייחודית על האפשרויות שלהם להתמודד עם האתגרים הניצבים בפניהם. כך, אנו עוזרים לעובדינו להפוך למנהיגים העסקיים הבאים.
במסגרת תוכנית המנהיגות, המהווה חלק מהכשרת ההמשך בפרוקטר אנד גמבל (P&G), נפגשים עובדינו עם מנהיגים עסקיים מתוך פרוקטר אנד גמבל (P&G) ומחברות אחרות בארץ ובעולם, שומעים מניסיונם האישי על האתגרים השונים שחוו בדרך
לפסגה, על התלבטויותיהם ועל הצלחותיהם. כך כולנו לומדים כיצד לקוות - ולהגשים!

חזור למעלה

סטודנט? מה דעתך לקפוץ לאירופה באביב?

 width=מדי שנה אנו מאתגרים את הסטודנטים ברחבי העולם. אנו בוחרים את המעולים והמתאימים שבהם, ושולחים אותם לשבוע מרתק בטירה מוקפת יערות באירופה... לא, זו לא תכנית ריאליטי. הסטודנטים, שנבחרו בקפידה מכל מדינה, מתמודדים יחד על פתרון בעיות עסקיות אמיתיות ודמיוניות, מכירים צורות חשיבה שונות של עמיתיהם מהאוניברסיטאות הטובות בעולם, ומכירים אותנו. הכרטיס, השהות, הלימוד- הכל עלינו. עליכם רק לשכנע אותנו שאתם המצטיינים והמוכשרים מכל הסטודנטים המתמודדים על האפשרות לטוס לאירופה ולהכיר אותנו מקרוב.

חזור למעלה