יש לנו קליטה מצוינת לאנשים

הצמיחה העתידית שלנו תלויה במידה רבה באיכות האנשים שאנו מגייסים היום. לכן, אנו לוקחים את תהליך הגיוס ברצינות רבה. אנו מחפשים אנשים אינטליגנטים, מנהיגים, יצירתיים, ישרים ובעלי יכולת עבודה צוותית. חברות רבות נותנות משקל רב לניסיון העבודה הקודם בתהליך סינון קורות החיים. אנחנו לא. אנו מאמינים בזיהוי הפוטנציאל האישי ולכן, ניסיון קודם אינו בהכרח נחוץ. אנחנו סומכים על מערך ההכשרות והסטנדרטים הבינלאומיים שלנו, שיעשו את השאר...

אנו סבורים שלכל מועמד יש הזכות להיבדק לעומק ולכן תהליך הגיוס הוא ארוך ויסודי. אנו מתאמצים מעל ומעבר כדי לאתר ולזהות את האנשים המוכשרים שיתפתחו ויצמחו איתנו. בתהליך הגיוס שלנו משולבים מבחני אישיות והתאמה אונליין, מבחנים פסיכוטכניים וסדרת ראיונות, הכוללים ראיון עם מנכ"לית החברה. אנו יודעים שהתהליך תובעני מאוד, אבל כך הוא גם צריך להיות. אחרי הכל, מדובר בעתיד שלנו ושלכם.

אם תקבלו מאיתנו הצעת עבודה, הסבירות שתצליחו במהלך הקריירה גבוהה מאוד. תהיה לכם הזדמנות להשתלב באחת החברות הטובות ביותר בעולם- חברה הידועה באיכות העובדים שלה ובכך שיצאו ממנה כמה מהמנהיגים העסקיים המוערכים ביותר בעולם העסקי.

מתוך תפיסה זו, אנו מזמינים אתכם לנסות ולשנות את עתידכם. בהצלחה.

הגשת מועמדות

מבחן הסקה

ראיון אישי

קבלה

הגשת מועמדות מתחילה בקליק

גלשו לאזור משרות פנויות. שם הקליקו על 'הגישו מועמדותכם' ומיד תתחברו לאתר הגיוס העולמי של פרוקטר אנד גמבל (P&G). בחרו את ישראל והקליקו על Go, כעת רשימת המשרות הפנויות שלנו תפתח.

מצאתם את המשרה שתאתגר אתכם? הגישו את מועמדותכם אליה. בשלב הראשון, תתבקשו למלא שאלון פרטים אישיים ולצרף את קורות החיים באנגלית. בהמשך, תתבקשו לענות על שאלון אישיות רב ברירתי הבוחן את התאמתכם לחברה.

מבחן הסקה

אחת התכונות הבולטות ביותר בקרב עובדי פרוקטר אנד גמבל (P&G) היא היכולת לפענח מידע רב ולקבל החלטות נכונות בזמן נתון. יכולת זו קשה לחיזוי באמצעות קורות חיים או ראיון אישי. כדי לאמוד את מיומנויות קבלת ההחלטות שלכם, אנו נעזרים במבחן רב ברירתי ובו 40 שאלות, הכולל שלושה פרקים: הסקה מספרית, הסקה מבוססת היגיון והסקה מתוך צורות. המבחן, שאורך 65 דקות, מנבא את היכולת שלכם להצליח בפרוקטר אנד גמבל (P&G). כדי שתוכלו להבין במה מדובר ולהתנסות, שילבנו כאן מבחן פסיכוטכני לדוגמה. אפשר להסיק מכך שאנו רוצים שתצליחו...

לפרטים נוספים

חזור למעלה

ראיון אישי

זה הזמן שנכיר זה את זה קצת יותר מקרוב, כדי להבין טוב יותר מי אתם. המראיינים שלנו ישאלו אתכם על החוויות וההישגים שלכם. תוך כדי, הם יגלו את היכולות שלכם בתחומים החשובים לנו כמו: מנהיגות, הובלת שינוי, יכולת ניתוח נתונים ועבודת צוות. אתם מצידכם תוכלו לשאול שאלות וללמוד עלינו... כדי שתדעו קצת יותר מי אנחנו ואיך אנחנו פועלים.

חזור למעלה

הצעת העבודה שלנו, אומרת עליכם הרבה

הצלחתנו בפרוקטר אנד גמבל (P&G), נובעת מאנשינו המצוינים ולכן תהליך הגיוס שלנו קפדני. אם תקבלו מאיתנו הצעת עבודה, תהיה לכם הזדמנות להתפתח ולצמוח באחת החברות הטובות ביותר בעולם. חברה הידועה באיכות העובדים שלה ובכך שיצאו ממנה כמה מהמנהיגים העסקיים המוערכים ביותר בעולם העסקי כיום.

אז מה אתם אומרים... יש לכם את מה שצריך כדי להצליח?

חזור למעלה