המותגים שלנו

יופי, שיער ומוצרי טיפוח

תמונהחדשנות בעינינו היא לאפשר ללקוחותינו ליהנות מתמהיל פתרונות טיפוח ועיצוב ייחודיים ומתקדמים. מגוון מוצרי הטיפוח והשיער-הד אנד שולדרס, הרבל אסנס, וולה ופנטן פרו וי, נותנים מענה לכל סוגי השיער ולכל סגנון עיצובי. קשת מוצרי הגילוח לנשים ולגברים של ג'ילט מביאים לשוק מומחיות עולמית- החל מכונות גילוח מתקדמות- ג'ילט ו-ונוס ועד מוצרים נלווים לגילוח נעים וחלק.

 

תינוקות, נשים ומשפחה

תמונההפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים שאנו מפתחים מאפשרים לנו תמיד להיות בקידמת החידושים- חיתולי פמפרס הם החיתולים החד פעמיים הראשונים בעולם, המעבדה בינלאומית של מותגי קרסט ואוראל-בי מובילה את מהפכית בריאות הפה ומוצרי ההיגיינה הנשית- אולדייז, אולוויז וטמפקס, מעניקים קשת רחבה של פתרונות מתקדמים לכל אשה, בכל גיל ובכל צורך.

 

ניקיון ומוצרים לבית

תמונהאנו מפתחים ויוצרים מוצרים חסכוניים המאפשרים ללקוחותינו לחסוך בחשמל ובחומר כמו סוללות דורסל, מבלי להתפשר על איכות וניקיון. בין מוצרי הבית החסכוניים שלנו- אריאל, פיירי, סוויפר, ביומט, טייפ, טייד ,לנור ותינוקלין. גם במטבח הכניסה פיירי חיסכון ששבר את שיאי גינס ומאפשר ניקוי איכותי לכמות גדולה יותר של כלים מלוכלכים, בליטר נוזל אחד בלבד.