ג'ילט

 

Gillette® (ג'ילט), מותג הגילוח והטיפוח הגברים המתקדם בישראל ובעולם, הוביל מאז ומתמיד את פריצות הדרך הגדולות בתחום הגילוח. מוצרי ג'ילט, מעניקים לגברים ולנשים את הגילוח הקרוב והנוח ביותר בעולם על מנת שיוכלו להיראות, להרגיש ולהיות במיטבם. מוצרי ג'ילט כוללים את משפחות מכשירי הגילוח Gillette Fusion ו-MACH3, סכיני גילוח חד-פעמיים, ג'לים וקצפי גילוח, אפטר-שייבים ודאודורנטים.

סדרת מוצרי הגילוח החדשנית Gillette Fusion, כוללת שילוב חדשני של חמישה להבים לגילוח חלק ותער לגילוח מדויק באזורים בעיתיים. בסדרה מכשיר גילוח המופעל על סוללות, מכשיר לגילוח ידני וכן ג'ל גילוח ואפטר-שייב פיוז'ן, המעניקים חווית גילוח מושלמת.

למכשיר ה- Fusion Power Phantom מגן נוחיות גמיש העוזר להכין את הזיפים לגילוח נוח בצורה משמעותית יותר מכל גילוח אחר. ידית כח- ידית מכשיר הגילוח כוללת פעימות חשמליות זעירות בזמן הגילוח המייצרות חווית גילוח מדהימה, וכן פס לחות מתקדם, המכיל חומרי סיכה ושמנים בוטניים מספק החלקה נעימה על העור. במכשיר ה- Fusion Power Phantom אור הנדלק וכבה בהפעלה, וכיבוי אוטומטי כעבור 8 דקות - למניעת הפעלה בטעות, וחיווי מתח נמוך בסוללה.

 

סדרת דאודורנטים חדשה לגברים בשנת 2009 הושק בישראל הדאודורנט החכם של ג'ילט- סדרת דאודורנטים חדשה לגברים, המצוידת לראשונה בטכנולוגית ההגנה Betacyclodextrine) BCD). טכנולוגיית ההגנה רשומה כפטנט ומספקת הגנה חכמה, המגיבה לחום גופך המשתנה- יותר הגנה מזיעה, ככל שהגוף שלך זקוק ליותר.

המדענים של ג'ילט עמלו במשך 5 שנים על פיתוח הדאודורנט החכם של ג'ילט. דאודורנט זה מגיב לחום הגוף ומשחרר הגנה וריח טוב בדיוק ברגעים שזקוקים לו, שוב ושוב לאורך היום. האפקט המקסימאלי של דאודורנט רגיל, מתקבל בתחילת היום ודועך לאורכו באופן אחיד. כך קורה, שלפעמים דווקא כשאנו זקוקים לו הכי הרבה- ברגעי הלחץ בעבודה, באימון ספורט או בשעות הערב- הוא אינו מספק את ההגנה המקסימאלית. הדאודורנט החדש של ג'ילט, נועד לענות בדיוק על הצורך הזה, ולספק הגנה חכמה לאורך היום.

הדאודורנט בעל הטכנולוגיה החכמה מגיע בשתי סדרות:

  • סדרת סטיק חדשני: Gillette Professional Power Cream , להגנה מקסימאלית גם במצבי קיצון בניחוחות Arctic Ice ו-Cool Wave
  • סדרת אנטי פרספירנט ספריי: Gillette Spray, בארבע ניחוחות המסייעים להרגיש ולתפקד במיטבנו: Arctic Ice ו-Storm Force, Power Rush, Cool Wave.

 

Gillette Series Shavecare בנובמבר 2009 הושק בישראל קו תכשירי הגילוח המשודרג Gillette Series Shavecare, בטכנולוגיה מתקדמת לטיפוח העור. קו המוצרים החדש של Gillette, שזכה לשדרוג הפורמולות ולשינוי עיצובי, כלל מגוון רחב של מוצרים העונים על צרכיו השונים של כל גבר וגבר.

בסדרה מוצרי ג'ל גילוח חדשים הכוללים 4 סוגים משופרים של Gillette Series Shave Gels לגילוח עד 30% חלק יותר* (*בהשוואה לקצף גילוח Gillette) ותכשיר שטיפה המיועד לשימוש לפני הגילוח Gillette Series Pre-Shave Facial Wash.
המוצרים לאחרי הגילוח בסדרה כוללים את תכשיר הלחות החדש לאחר גילוח Gillette Series After-the-Shave Moisturiser, תכשיר מרגיע Gillette Series After-the-Shave Balm ותכשיר ג'ל לאחר גילוח Gillette Series After-the-Shave Gel.

 

הידעת?

  • ג'ילט הוא מותג הגילוח הגברי המוביל בישראל ובעולם- 600 מיליוני גברים בוחרים בו מדי יום.
  • מכשיר הגילוח הראשון הומצא בשנת 1901 בארה"ב, ע"י קינג קאמפ ג'ילט. במהלך חווית גילוח לא נעימה, הגה ג'ילט רעיון: ריבוע חד שיונח על משטח מתכת וישמש כסכין גילוח בטוח הניתן להחלפה. שש שנים לאחר מכן, בעזרת מהנדס מ-MIT, נוצר סכין הגילוח הראשון לשימוש חד/רב פעמי, עם להבים בני-החלפה. הרעיון הביא לשוק חדשנות ומהפכנות בשוק הגילוח.
  • במלחמת העולם השנייה זינקו מכירות המותג כשממשלת ארה"ב רכשה עבור כל חייליה סכיני גילוח חד פעמיים- למעלה מ- 3 מיליון סכינים ו- 30 מיליון להבים להחלפה.
  • שיער הפנים של גבר מכיל בדרך כלל בין 7,000 ל-15,000 תאי שיער, ומספר זה נקבע גנטית. כמות שיער הפנים של גברים גדולה בכ-60% מכמות שיער הפנים של נשים.
  • להכנת העור חיונית לגילוח מוצלח- כדאי לרכך את זיפי הפנים, בעזרת תרחיץ ה-face wash של ג'ילט, מכיוון שזיפים יבשים הם חזקים וקשים כמו חוטי נחושת.