לנור

 

לנור, מרכך הכביסה מספר 1 בעולם*, הגיע לישראל! לנור מציגה סדרה של 7 מרככי כביסה מרוכזים המעניקים רעננות שנשארת לאורך כל היום.

המרכך עם הטכנולוגיה החדשנית מרכך הכביסה לנור מציע לראשונה בישראל טכנולוגיה חדשנית, המעניקה רעננות שנשארת לאורך כל היום, זאת בזכות מיקרוקפסולות של בושם "המתיישבות" על סיבי האריג ומשחררות בהדרגה ניחוח נפלא עם כל מגע.

איך זה עובד?

מרכך הכביסה לנור מכיל מיליוני מיקרוקפסולות המכילות בושם. במהלך השטיפה האחרונה של מחזור הכביסה, מרכך הכביסה עם המיקרוקפסולות של הבושם שוקע על האריג. לאחר שהאריג התייבש, המיקרוקפסולות משתחררות בהדרגה בכל מגע ובכך מחדשות את ריח הרעננות של כל הכביסה.

 

לנור שווה לכם ולסביבה מרכך הכביסה החדש של לנור הנו מרכך מרוכז, ליטר 1 של לנור מרוכז פי 4 ממרכך כביסה רגיל/מדולל ולכן מספיק לאותה כמות כביסות** כמו 4 ליטר של מרכך כביסה רגיל/מדולל. בנוסף, לנור חוסך במידה ניכרת את משקלו של המוצר ואת "הסחיבה" המייגעת של מרככי הכביסה הגדולים מהחנות לבית.

ללנור מגוון רחב של 7 ניחוחות מרוכזים וחדשניים, אשר פתחו על ידי מומחי בישום במחלקת המחקר ופיתוח של החברה, בשיתוף עם יצרני בשמים מובילים. הניחוחות של לנור מחולקים לשתי קבוצות: קלאסיים וארומתרפיים. בקבוצה הקלאסית מציעה לנור את הניחוחות Spring (אביב), Summer (קיץ), Sensitive (סנסיטיב) ו-Tropical Fresh (טרופיק פרש), ובקבוצת הניחוחות הארומתרפיים – את Romantic (רומנטי), Relaxed (רילקס) ו-Active (אקטיב).

 

הידעת?

  • שימוש בלנור מרוכז יכול לחסוך באופן ניכר חומרי אריזה ומים בהשוואה למרכך רגיל/מדולל.
  • לנור פועל היטב בכביסה בטמפרטורה נמוכה של 30 מעלות, היכולה לחסוך עד 30% בצריכת החשמל בכל הפעלה של מכונת הכביסה.
  • השימוש במרכך כביסה בישראל הינו גבוה במיוחד, על פי סקר שנערך ע"י לנור, 90% מהנשים משתמשות במרכך כביסה בשימוש יומיומי, זאת בהשוואה למדינות אחרות כמו צרפת, גרמניה, רוסיה ובריטניה, בהם כמות השימוש נמוכה יותר ונעה בין 45% ל- 75%.

 

* מבוסס על כמות מומלצת של 25 מ"ל, מתייחס לניחוח ורעננות בלבישה בלבד
** על פי מדד נילסן עולמי, ינואר 2009- דצמבר 2009