חדשנות

 

ההתפתחות הטכנולוגית האדירה וקצב החידושים העולמי מאתגרים אותנו מדי יום. כדי להמשיך ולהוביל בכל הקטגוריות והתחומים בהם אנו פועלים, אנחנו מעסיקים צוות של כ- 9000 אנשי מחקר ופיתוח, מהם כ-1000 בעלי תואר דוקטור, מספר העולה בגודלו על כלל המדענים באוניברסיטאות הרוארד, סטנפורד ו-MIT יחדיו.

אך מבחינתנו, חדשנות אינה רק תחום העיסוק של מדעני החברה, היא העיסוק של כולנו: אנו מגדירים חדשנות באופן רחב, ומטמיעים לכל אורך עסקינו מודלים עסקיים חדשים, שיטות שיווק ופרסום חדשות, שיטות מתקדמות למחקר הצרכנים, שיטות לניהול שרשרת אספקה ולוגיסטיקה, ועוד.

מעבר להטמעה של תחום החדשנות ב-DNA של כל אחד ואחת מעובדינו, אנו מאמינים שכדי להאיץ את קצב החדשנות שלנו, אנחנו חייבים גם להיפתח לחדשנות שמגיעה מחוץ לכתלי החברה. ואכן, כך אנחנו פועלים. לדוגמה, הצבנו לעצמנו יעד פנימי לפיו לפחות 50% מכלל החידושים במוצרים שלנו יגיעו מחוץ לחברה.מאז, חברנו למאות ממציאים ברחבי העולם המאפשרים לנו להישאר עם האצבע על הדופק. באמצעות גישת ה- Connect and Develop, תוכניתנו לחדשנות פתוחה, אנו חוברים למאות יזמים, ממציאים, חברות וארגונים ברחבי העולם. יחד, אנו מפתחים מוצרים חדשים, טכנולוגיות אריזה ידידותיות לסביבה, מודלים עיסקיים, פלטפורמות שיווקיות חדשניות ועוד.

מתוך הכרה ביחודיות של ישראל כמקור לחדשנות, הקמנו גוף מיוחד המחבר בין טכנולוגיות ישראליות לבין פרוקטר אנד גמבל העולמית. אם יש לכם טכנולוגיה חדשנית שעשויה לעניין את פרוקטר אנד גמבל, לחצו כאן.

לסיפורי ההצלחה של הטמעת טכנולוגיות חדשניות בפרוקטר אנד גמבל לחצו כאן