מדיניות איכות הסביבה

אנו מחויבים לספק מוצרים ושירותים איכותיים ובעלי ערך, שישפרו את חייהם של צרכנים ברחבי העולם. כחלק ממחויבות זו, אנו שואפים לשפר את מוצרינו, אריזותינו וכל אחת מפעולותינו ברחבי העולם. כדי להבטיח זאת, אנו מיישמים את מדיניות האיכות הסביבתית שלנו בכל המדינות בהן אנו פועלים. לפניך עיקרי המדיניות:

  • אנו מוודאים שמוצרינו, אריזותינו וכל פעולותינו יהיו בטוחים לעובדינו, לצרכנינו ולסביבה.

  • אנו פועלים להפחתת או למניעת ההשפעה הסביבתית של מוצרינו ואריזותינו, החל משלב העיצוב, דרך הייצור, ההפצה והשימוש ועד לסילוקם בכל דרך אפשרית.

  • אנו לוקחים תפקיד חשוב בפיתוח פתרונות חדשניים ומעשיים לסוגיות סביבתיות הקשורות למוצרינו, לאריזות בהן אנו משתמשים ולתהליכי הייצור. כחלק מעשייתנו, אנו תומכים בשימוש בר-קיימא במשאבים, מעודדים שימוש חוזר, מחזור ויצירת קומפוסט וחולקים את ניסיוננו ומומחיותנו עם גופים אחרים, שיכולים לתרום להשגת מטרות סביבתיות.

  • אנו עומדים בכל דרישות החוק והתקנות הסביבתיות ואף יותר מכך. גם כשאין תקנים ממשלתיים, אנו משתמשים בנהלים מועילים מבחינה סביבתית ומשתפים פעולה עם ממשלות, בניתוח סוגיות סביבתיות ובפיתוח פתרונות ותקנים חסכוניים המבוססים על פיתוחים מדעיים.

  • אנו בוחנים שוב ושוב את הטכנולוגיות והתוכניות הסביבתיות שלנו ועוקבים אחר ההתקדמות שלנו בהשגת יעדינו הסביבתיים. כדי לדעת, מהי השפעתו הסביבתית של מוצר בכל שלב, אנו מפתחים ומשתמשים בבדיקות מתוחכמות ומדעיות של מחזור חיי המוצר, משלב חומרי הגלם ועד לסילוקו.

  • אנו מספקים לצרכנינו, ללקוחותינו, לעובדינו, לקהילה, לקבוצות עניין ציבוריות ולאחרים את המידע העובדתי הרלוונטי והמתאים לגבי האיכות הסביבתית של מוצרינו, אריזותינו ופעולותינו. אנו שואפים לכונן ולטפח קשרים פתוחים, כנים ומיידיים ולהגיב לנושאים המטרידים קהלים אלה.

  • אנו מוודאים כי כל העובדים מבינים את חשיבותו של מתן דין וחשבון על שילוב שיקולים סביבתיים בפעילותיהם העסקיות היומיומיות והם אחראים ומוכנים לכך. אנו מעודדים מנהיגות אישית וקבוצתית לשיפור איכות הסביבה, מכירים בה ומתגמלים אותה. אנו גם מעודדים את העובדים להמחיש את מחויבותם לאיכות הסביבה מחוץ לעבודה.

  • אנו מנהיגים נהלים, תוכניות ומשאבים ליישום מדיניות הגנת הסביבה שלנו.

    הפילוסופיה שלנו מושתתת על האמונה שאנו צריכים להתמקד בחדשנות סביבתית ובאחריות לתוצאות, ולהיות מהמובילים בתעשייה ביישום התוכנית החברתית הגלובלית. הישגינו ממחישים התחייבות זו. לאורך השנים, היינו הראשונים להנהיג חידושים כגון תרכיזים, אריזות מילוי ובקבוקי פלסטיק ממוחזרים. מאז 1990, הצלחנו להפחית את משקל האריזות בכ -27 אחוזים, ובמקביל, להפחית 37 אחוזים בכמות האשפה ובפליטת מזהמים ממפעלי הייצור שלנו לאוויר ולקרקע.

אנו מכירים בכך שהתקדמות סביבתית היא מסע בלתי נגמר של מאמצים ושיפורים. אולם, אנו מאמינים שבאמצעות התמקדות בשיפור חיי הצרכנים באמצעות טכנולוגיות חדשניות ויעילות יותר, נוכל להמשיך את צמיחת עסקינו תוך שמירה על בריאות הסביבה.