חוויות ממקור ראשון

נירית

מנהלת מותג

מהיום הראשון שהגעתי לפרוקטר אנד גמבל (P&G) נדהמתי מאיכות האנשים שעובדים בחברה. התקבלתי לחברה לאחר סיום לימודי בהצטיינות באוניברסיטה מובילה בארה"ב.
כבר ביום הראשון שמחתי לגלות שהצטרפתי לצוות של אנשים מוכשרים, כל אחד מגיע מרקע שונה ובעל סיפור חיים מרתק.
במהרה הבנתי כי ההעזרה ההדדית שמאפשרת לאחר ללמוד ולהתפתח מהווה חלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית של החברה וכי החברה משקיעה ללא הרף בפיתוח עובדיה. בארץ פותחה תוכנית שנקראת "אוניברסיטת שיווק" שמציעה לעובדים ההדרכות מקצועיות שמפתחות יכולות אישיות בתחום. אני מאוד נהנית ללמוד כל יום משהו חדש, ולפעמים לא מאמינה שמשלמים לי על זה.

אנטון

אנליסט פיננסי

העבודה שלי בפרוקטר אנד גמבל (P&G) מרתקת. בניגוד לחברות אחרות, בהן רואים את אנשי הכספים כסתם חשבונאים או מנהלי חשבונות, בפרוקטר אנד גמבל (P&G) רואים באנשי הכספים חלק משמעותי בהליך קבלת ההחלטות העסקיות ובהובלת פרויקטים בינלאומיים כמו מיזוגים ורכישות.

זו חברה בינ"ל ענקית שמעודדת קידום מבפנים. התפקיד הראשון שלי היה אנליסט בקטגורית הנייר וכיום, ארבע וחצי שנים מאוחר יותר, אני אחראי על כל תחום המפיצים ורשתות השיווק. כאן יש תמיד לאן לצמוח, יש העברת מידע וידע, גם בארץ וגם מול עמיתים מחו"ל והכי חשוב אפשר ללמוד בלי סוף.

דור

מנהלת פרוייקטים בלוגיסטיקה

כשלמדתי פסיכולוגיה לתואר ראשון, לא דימיינתי שבגיל 30 אהיה אחראית לכל מערך הניהול הלוגיסטי של מוצרי ג'ילט בישראל ואצליח לשלב בתפקיד גם אמהות.
הגעתי לחברה כי חיפשתי תפקיד שיאתגר אותי שכלית והתקבלתי לתפקיד מנהלת פרוייקטים בלוגיסטיקה בקטגוריית מוצרי הנייר. הופתעתי מהיקף האחריות שקיבלתי כעובדת חדשה – ניהול פרויקטים מול המפעלים ברחבי העולם, אחריות לשרשרת אספקה, בניית תחזיות יבוא לדרישות המוצרים, הכל!
כשהחלטתי להיות אמא, לא ידעתי איך זה ישתלב עם הקריירה שלי. אולם בחברה באו לקראתי – עבודת בשעות גמישות, חצי שנה חופשת לידה ותפקיד מעניין ומאתגר. עכשיו אני מיישמת את יכולות הפלנינג שלי גם בעבודה וגם בבית...