דורסל

Duracell®

בין אם אתם מנטרים פעילות לב, מצלמים כמה תמונת בבית או מנציחים את החלל החיצון, אתם יכולים לסמוך על Duracell®

Duracell® הינה היצרנית והמשווקת המובילה בעולם של סוללות אלקליין, הידועות בביצועיהן הגבוהים. בנוסף, משווקת Duracell® סוללות ליתיום ואוויר אבץ באיכות מעולה וסוללות נטענות המכילות ניקל הידריד.

היסטוריה

סיפורו של המותג Duracell® מתחיל בתחילת שנות ה- 20 של המאה הקודמת, עם הקמת השותפות בין המדען סמואל רובן, בעל כושר ההמצאה, ליצרן הנמרץ של חוטי להט לנורות טונגסטן פיליפ רוג'רס מאלורי. השותפות סללה את היסודות של Duracell® הבינלאומית.

ב-1964 הושק מותג Duracell® ועד מהרה החל שוק מוצרי הצריכה לסוללות Duracell® לצמוח בקצב מסחרר. כיום, Duracell® היא יצרנית סוללות האלקליין המובילה בעולם. ב- Duracell® מאמינים שאין גבולות לפוטנציאל האנרגיה הניידת, ושואפים תמיד למצוא דרכים חדשניות ויעילות להעניק אנרגיה לחיים, גם בעתיד.

דרוסל נודעה לקהל הרחב גם באמצעות "הארנב של דורסל". ב- 1973 עלתה לאוויר פרסומת חדשנית בכיכובו של הארנב, שהמחישה לצרכנים שסוללות Duracell® מחזיקות הרבה יותר זמן מסוללות האבץ והפחמן הרגילות והזולות. לאורך השנים, המשיכה Duracell® לפתח את סרטוני הארנב, במקביל לפיתוחים החדשים של סוללות Duracell® באיכות ובעוצמה. לארנב בן 35, שהפך לאחד מאיקוני הפרסום של המאה ה- 20, מלאו 35 שנים של ביצועים מדהימים, והוא עדיין לא התעייף...

מדריך דורסל לביצועי סוללות אמינים

1. אין לאחסן סוללות במקרר או במקפיא, אלא במקום יבש ובטמפרטורת החדר. אם הסוללות קרות, הניחו להן להתחמם לאיטן עד לטמפרטורת החדר לפני השימוש.
2. שמרו סוללות רזרביות לאירועים חשובים. קנו סוללות עם תאריך תפוגה רחוק והשתמשו תחילה בסוללות שתאריך התפוגה שלהן קרוב יותר.
3. החליפו את כל הסוללות במכשיר באותו זמן. ערבוב סוללות ישנות וחדשות או סוללות מסוגים שונים במכשיר אחד עלול לגרום לנזילת הסוללה ולנזק למכשיר.
4. הניחו את הסוללה במכשיר בהתאם לסימני הפלוס + והמינוס -, אחרת הסוללה עלולה לנזול או להתפקע.
5. אם סביר שלא תשתמשו במכשיר בחודשים הקרובים, הוציאו את הסוללות.
6. הוציאו את הסוללות מכל מכשיר בעת שהוא מופעל בזרם החשמל הביתי (AC).
7. הקפידו להשתמש בכל מכשיר בסוללה מהסוג שציין יצרן המכשיר. סוללה מסוג לא נכון עלולה לגרום לנזק למכשיר.
8. אין לאחסן או לשאת סוללות מפוזרות בכיס או בתיק. הסוללות עשויות ליצור קצר עקב מגע עם חפץ מתכתי ולנזול או להתפקע.
9. אין לנסות לטעון סוללה למעט אם כתוב עליה בבירור שהיא "סוללה נטענת" (rechargeable)
10. הקפידו שהמגעים ותושבת הסוללה יהיו נקיים (תוכלו לנקותם עם מחק של עיפרון או במטלית נקייה בכל פעם שאתם מחליפים סוללות).

 

http://www.pgproductsafety.com/productsafety/index.shtml


תמונה

 

duracell bottom