אחריות חברתית

שיפור חייהם של 50 מיליון בני אדם בכל שנה

בבסיס הייעוד, הערכים והעקרונות של פרוקטר אנד גמבל עומדת התפיסה "לעשות את הדבר הנכון". תפיסה זו שזורה בטבעיות בדרך העבודה שלנו בכל יום ובגישה שלנו לעסקים: אנו משלמים לאנשינו שכר תחרותי, מתייחסים בכבוד לעובדינו ולעובדים של ספקינו, נמנעים מניגודי עניינים, מבטיחים את פרטיות הצרכנים, ומגלים אחריות כלכלית.

למדו עוד על מדיניות האחריות החברתית ועל ההתנהגות החברתית שלנו

לעשות את הדבר הנכון פירושו גם להשקיע בקהילות שבהן אנו חיים ועובדים, ובקהילות אותן אנו משרתים. בלב תכניות האחריות החברתית של פרוקטר אנד גמבל עומדת המטרה לשפר את חייהם של אנשים, וכוונה זו מנחה את החברה כבר למעלה מ-175 שנה.

תחומי המיקוד שלנו

להרגיש בבית

פרוקטר אנד גמבל מספקת צרכים חיוניים לחיי היומיום, המסייעים למשפחות שמוצרים אלה הם מעבר ליכולותיהן או למשפחות שנעקרו מבתיהן, ליצור חוויה של בית.

למדו עוד כיצד אנו מספקים הרגשה של בית

בריאות והיגיינה

כדי למנוע מחלות ולשפר את הביטחון העצמי, פרוקטר אנד גמבל תומכת בחינוך להיגיינה ומקדמת שינויי התנהגותי לקידום הבריאות בחיי היומיום.

למדו עוד על תכניות הבריאות וההיגיינה שלנו

באמצעות העבודה שלנו, אנו ממנפים את יכולות הליבה של החברה כדי לתת מענה לצרכים חברתיים, כמו אלה המפורטים במסמך "יעדי המיליניום של האו"ם", המתמקד בדיור ותברואה כמו גם בבריאות האם והילד.

בקשה למענק

כל בקשה למענק שמגיעה לידינו נבדקת ביסודיות, כדי לקבוע את התאמתה להזדמנויות בהן אנו יכולים להוסיף ערך ייחודי, וכדי להבטיח שאנו משקיעים בפתרונות ישימים ובני קיימא.

בדקו אם פעילותכם זכאית או הגישו בקשה למענק