שמירה על אמון

 

אמון הוא אבן יסוד בדרך להגשמת משימת החברה שלנו, והצלחת העסק שלנו תלויה בו. פרוקטר אנד גמבל מחויבת לשמור על אמונך על ידי הגנה על המידע האישי שאנו אוספים והמידע שבו אנו משתמשים.

כללי המדיניות בדף זה מתארים כיצד פרוקטר אנד גמבל, החברות הקשורות אליה חברות הבת שלנו, משתמשות במידע האישי שאנו אוספים ומגינות עליו.

פרוקטר אנד גמבל עשויה לאסוף ממך מידע ישירות, כגון אם פנית אלינו לגבי משרה בחברה או נרשמת לקבלת תכנים בדוא"ל באחד מאתרי הצרכנים שלנו; היא עשויה לאסוף מידע אם השתמשת באתרים שלנו, באפליקציות בסלולר או צפית בתוכן מקוון שלנו; או לאסוף מידע ממקורות אחרים, כגון מקורות מסחריים.

המדיניות והנהלים של פרוקטר אנד גמבל בנוגע לאיסוף במידע אישי ושימוש בו עולים בקנה אחד עם חוקי הפרטיות והגנת המידע, וכן עם עקרונות פרטיות בינלאומיים מקובלים.

אנו מכבדים את פרטיותך. אנו מעודדים אותך לפנות אלינו אם יש לך שאלות בנוגע לנוהגי הפרטיות של פרוקטר אנד גמבל, אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה של פרוקטר אנד גמבל, או שברצונך לגשת למידע שמסרת לפרוקטר אנד גמבל או לעדכן אותו.

פרוקטר אנד גמבל מצייתת באמצעות אישור עצמי (self-certification) למסגרת הפרטיות של תכנית Safe Harbor החלה בארה"ב, האיחוד האירופי ושווייץ